Ana Sayfa · Forum · Linkler · Resim Galerisi
Ana Menu
Ana Sayfa
Makaleler
Forum
İrtibat
Linkler
Arama
Ziyaretçi Defteri

ÜYELİK HİZMETLERİ

ÜYE KAYIT
ŞİFREMİ UNUTTUM

Sitenize Ekleyin
Resim Galerisi
Telefonlar
Konuk Yazarlar

ARŞİVLERİMİZ
2003 YILI
2004 YILI
2005-2006 YILI
Ulusal Haberler
Misafir
Kullanıcı Adı

Şifre

Beni HatırlaKayıp Şifre ?
Site Durumu
Kayıtlı Üyeler : 12997
Misafirler : 51
En Yeni Üyemiz : sanane757000

Kayıtlı Üye :
Fakir 5 Gün Önce
abdullahank 135 Gün Gelmedi
Orhan-Bahcivan 225 Gün Gelmedi
CEVAT COSKUN 230 Gün Gelmedi
atlantis 251 Gün Gelmedi
baris dursun 251 Gün Gelmedi
yilmaz akinci 260 Gün Gelmedi
adacala 260 Gün Gelmedi
admin 263 Gün Gelmedi
yilmaz_akinci 263 Gün Gelmedi
Forum Başlıklari
En Yeni Başlık
Ardahan Köyleri ve İ...
hoçvanın genel iradesi
Sitemizi Dostlarınız...
Bize ulaşın..
Haber Arşivimiz
Ardahan Görüntüleri
Ardahan Fotoğrafları
Kürdistan Komşunuz O...
KORKAKLARA MEYDAN OK...
Teşvik Ardahan’a Uğr...
Ardahan da Devlet mi...
İMRALI’DAKİ GÖ...
Ardahan ARDAHAN
APE FEZO’NUN A...
O benim Babam..
En Yoğun Başlıklar
YALÇIN TAŞTAN HAK... [51]
TRT bölücülük mü ... [35]
KAFATASÇILAR-ARD... [34]
COCUK ÖLDÜRMEYİ K... [30]
YAZARLARIMIZIN YO... [28]
YAZICIOĞLU'NU KAY... [24]
DTP'li vekillerde... [21]
Ardahan TV [19]
kürde fırsat verm... [18]
ANADİLİMİZ KÜRTÇE... [18]
23 NISAN IRKCI C... [17]
UGAR TÜRKLRI [16]
Bim Marketlerine ... [16]
KÜRT SORUNU DEĞİL... [15]
ARDAHAN LI OLMAKT... [15]
HİT
reklam
Facebook'ta PaylaşTwittirda Paylaş Pinterest'te Fakir adlı kullanıcının profilini ziyaret edin.

Ardahan'dan Günün En son Haberleri İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

<
Çetin: 'Ardahan'ın sıcaklığını his ediyoruz'
Yazar Fakir - Aralık 14 2010 - 07:47:30
Çetin: 'Ardahan'ın sıcaklığını his ediyoruz'

Cavit Çetin 22 Temmuz Genel Seçimlerinde AK Parti Milletvekili aday adayı olan Ardahanlı iş adamı Cavit Çetin, "geçen beş yıllık zamanın tek bir anında bile halkımızın sesine asla sağır kalmadık" dedi. 22 Temmuz Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma partisinde milletvekili aday adayı olup, Ak Parti Genel Merkezi tarafından yapılan temayül yoklamasında %90 oy alarak, il merkezinde gerçekleştirilen ankette ise yine başarılı olmuştu. Ardahan başta olmak üzere ilçelere ve köylere yapmış olduğu hizmetlerin yanı sıra yardım severliliğiyle de ismi sürekli ön plana çıkan hemşerimiz iş adamı Cavit Çetin; "Halkımızın beklentilerine asla yabancı olmadık, Halkımız da bizim samimiyetimize, dirayetimize ve liyakatimize her şeyden önce dürüstlüğümüze inandı. Halkımız bize güvendi, büyük destek verdi, omuz omuza Ardahan'ın ileri hedeflerini kovaladık, kovalıyoruz ve kovalayacağız" dedi.

**Son umudu söndürmemeliyiz ..

Ardahan'da siyasetin yeniden rayından çıkmasına, yozlaşmasına, popülizmin kucağına düşmesine hep beraber kararlı bir şekilde asla izin vermemeliyiz diyen Ardahanlı iş adamı Cavit Çetin; "Yüz otuz bin Ardahanlı insanımızın hayallerinin gerçek olmasına, aydınlık ufuklara ulaşmaya inanın az kaldı, ama biraz daha gayret. Yeter ki, istikameti şaşırmayalım. Yeter ki kardeşlik ruhumuzu, hizmet aşkımızı yaralamak isteyenlere fırsat vermeyelim. Bu her Ardahanlının olmasa olmaz sorumluluğudur, mesuliyetidir. İnsanımızın gelecek adına hala umutla baktığını, zaman zaman Ardahan başta olmak üzere ilçe ve köylerde gittiğimiz yerlerde o yaşlı amcalarımızın söylediği ilginç tespitler var, 'siz bizim son umudumuzsunuz'. Bunları kim söylüyor, işte bu Ardahan'ın geçmişinden bugününe her şeyini yaşamış olanlar söylüyor. O umudun sönmemesi, kaybolmaması lazım" dedi.

**Sadece karanlığa taş atıyorlar ..

Ardahan'ın düz bir ilerleme çizgisinde ilerlemesini, kırılmalar yaşamadan kalkınmasını ve istikrarını sürdürmesini istemeyenlerin varlığına dikkat çeken Çetin; "Dikkat edin, çözüm üretmek gibi bir derdi olmayanlar var. Sadece karanlığa tükürüyorlar, karanlığa taş atıyorlar. Onun içinde onlara cevap yetiştirmeye çok fazla zaman harcamayalım. Kendimizi bunlarla da çok fazla yormayalım. Enerjimizi oraya harcamayalım. Bizim enerjimizi harcayacağımız bu ilde çok yer var. Biz enerjimizi ilimize hizmet üretmeye harcayacağız. Ve biz enerjimizi tüm Ardahan'a harcama niyetindeyiz" dedi.

**Ardahan, gelecek hedeflerine doğru kararlılıkla ilerleyecek ..

Halkımızın büyük fedakârlıklarla, büyük zorluklara, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği kazanımları hiçbir ihanet planına inşallah kurban etmeyiz, etmeyeceğiz diyen Çetin; "" Kim Ardahan'ın huzur ve istikrarını pamuk ipliğine bağlı olduğunu düşünüyorsa gaflet uykusundadır. Bu halk üstündeki ölü toprağını silkeledi, umudunu ve özgüvenini yeniden kazandı, şimdi gelecek hedeflerine doğru kararlılıkla ilerliyor. Ardahan adına şov yapıp, bu halkın var oluş ifadesini kıracak bir güç göremiyorum. Yaralar alırız, yaralarımızı Ardahanlı olarak, bir bütün olarak, dost olarak, kardeş olarak asırlardır sardığımız gibi sarar, yolumuza devam ederiz" dedi

**Yol haritamızın rehberi Ardahan halkıdır ..

Yol haritamızın rehberi Ardahan halkıdır. Bizim siyasetten muradımız, Ardahan ve Ardahan'da yaşayan insanlara, bu topraklara sinen medeniyet düşüncesine hizmetten ibarettir. Bütün çabamız, dünyanın en kritik coğrafyalarından birinin üzerinde bulunan bu ili, yaşadığı sıkıntılardan kurtararak bir daha asla dara düşmeyeceği bir güce ve esenliğe kavuşturmaktır. Siyaseti, sadece siyaset yapmış olmak için değil, mutlu ve müreffeh bir Ardahan ateşini ve heyecanını içimizde hissettiğimiz için yapıyoruz. Biz, gece gündüz koştururken, bizimle aynı heyecanı taşımayanların, Ardahanlılarımızı çeşitli ayak oyunlarıyla oyaladıklarının da farkındayız" dedi.
Ardahan'ı Türkiye'nin parlayan yıldızı yapmadan, çıktığımız bu yoldan asla geri dönmeyeceğiz diyen Ardahanlı iş adamı Cavit Çetin; "Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün milletimizin önüne koyduğu muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkma hedefine doğru yürürken, o değerler bizim en sağlam dayanağımız olacaktır. Biz, millete ait değerleri yıllar yılı suiistimal ederek, boş tekerlemelerle siyaset ürettiğini zannedenlerle de asla aynı çizgide olmadığımızı halkımız çok iyi biliyor. Siyasetin kirlenmesine, yolsuzlukların alıp başını gitmesine, geleceğimizin hortumlanmasına, devletle millet arasında güven bunalımlarının yaşanmasına ve Ardahanlının adım atmasını engelleyecek asırlık kısır çekişmelere asla izin verilmemesi gerekmektedir. Halkın siyasetten beklediği "erdem", ve siyasetin millete sunması gereken "vizyon" el ele ve kol kola Ardahan ilimizin menfaati ve toplumumuzun müreffeh geleceği için atağa kalkmalı. Siyasal akıl adına milletin taleplerini görmezden gelme veya milletin taleplerini istismar ederek siyaseti "sadece kişilik ve benlikleri için kullanma " devri son bulmuştur. Bu söylediklerim hepimizin rüyasıydı, ve bu rüyanın gerçek olması, artık yarınlara doğru bir küheylan gibi koşmamıza bağlıdır" dedi.
Haftaya tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın esenlikler diliyorum…

Cavit ÇETİN 05.327.355.477

Yorumlar
Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum Gönder
Yorum yapmak icin giriş yapmalısınız.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Lütfen Giriş Yapın.

Henüz oylanmamış.
Köşe Yazarları
Copyright © 2003 - 2008 Ardahan kuzeyanadolugazetesi.com
Tel: 0478 - 211 43 31 - 211 45 00
Adres: İnönü Cad. No:50 Ardahan