Ana Sayfa · Forum · Linkler · Resim Galerisi
Ana Menu
Ana Sayfa
Makaleler
Forum
İrtibat
Linkler
Arama
Ziyaretçi Defteri

ÜYELİK HİZMETLERİ

ÜYE KAYIT
ŞİFREMİ UNUTTUM

Sitenize Ekleyin
Resim Galerisi
Telefonlar
Konuk Yazarlar

ARŞİVLERİMİZ
2003 YILI
2004 YILI
2005-2006 YILI
Ulusal Haberler
Misafir
Kullanıcı Adı

Şifre

Beni HatırlaKayıp Şifre ?
Site Durumu
Kayıtlı Üyeler : 12997
Misafirler : 61
En Yeni Üyemiz : sanane757000

Kayıtlı Üye :
Fakir 6 Gün Gelmedi
abdullahank 129 Gün Gelmedi
Orhan-Bahcivan 219 Gün Gelmedi
CEVAT COSKUN 223 Gün Gelmedi
atlantis 245 Gün Gelmedi
baris dursun 245 Gün Gelmedi
yilmaz akinci 254 Gün Gelmedi
adacala 254 Gün Gelmedi
admin 256 Gün Gelmedi
yilmaz_akinci 257 Gün Gelmedi
Forum Başlıklari
En Yeni Başlık
Ardahan Köyleri ve İ...
hoçvanın genel iradesi
Sitemizi Dostlarınız...
Bize ulaşın..
Haber Arşivimiz
Ardahan Görüntüleri
Ardahan Fotoğrafları
Kürdistan Komşunuz O...
KORKAKLARA MEYDAN OK...
Teşvik Ardahan’a Uğr...
Ardahan da Devlet mi...
İMRALI’DAKİ GÖ...
Ardahan ARDAHAN
APE FEZO’NUN A...
O benim Babam..
En Yoğun Başlıklar
YALÇIN TAŞTAN HAK... [51]
TRT bölücülük mü ... [35]
KAFATASÇILAR-ARD... [34]
COCUK ÖLDÜRMEYİ K... [30]
YAZARLARIMIZIN YO... [28]
YAZICIOĞLU'NU KAY... [24]
DTP'li vekillerde... [21]
Ardahan TV [19]
kürde fırsat verm... [18]
ANADİLİMİZ KÜRTÇE... [18]
23 NISAN IRKCI C... [17]
UGAR TÜRKLRI [16]
Bim Marketlerine ... [16]
KÜRT SORUNU DEĞİL... [15]
ARDAHAN LI OLMAKT... [15]
HİT
reklam
Facebook'ta PaylaşTwittirda Paylaş Pinterest'te Fakir adlı kullanıcının profilini ziyaret edin.

Ardahan'dan Günün En son Haberleri İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

<
AÇIKLAMA
Yazar Fakir - Ocak 16 2008 - 11:06:51
Ardahan Kulübünden Fatih Sinan’a Cevap

Erkan (Tomi) Şahmar Bir önceki sayımızda Ardahan Sporun Kötü yönetildiğini ve yapılan yardımların boşa gittiği yönde Gazetemize basın açıklaması yapan Ardahan Bal Ağası Fatih Sinan Yılmaz’a Ardahan Spor Kulübünden cevap geldi
Sn. Fatih Yılmaz: basın açıklamasını üzüntüyle okuduk Ardahan’ı seviyorum diyen bir işadamının yazdığı yazıyla, bir sürü sorularla Özellikle ben, Yönetici arkadaşlarım Ardahanlılar ve Ardahan Spor camiasını töhmet altında bıraktığınızı bilmenizi isteriz.
Halbuki Ardahan’a ilk gelirken, bizi kucaklarken çok umutlanmıştık
Sizin gibi Değerli büyüğümüzün Ardahan gençlerini bir araya toplayıp birliğini sağlayacağına bir sürü asılsız sorularla Ardahan gençliğinin ve Ardahan Spor camiasının birbirlerine soğumasına neden olacak bir açıklama yapmanız bizleri bütün camiayı derinden üzdü. Kirletilmek istenilen bir camiaya sürülen lekeyi silmek için bu açıklamayı yaptık.
Ardahan Spor Kulübü Başkanı Erkan Şahmar’ın Fatih Sinan Yılmaz hakkında çıkan Ardahan Sporla ilgili yazılar nedeniyle yaptığı basın açıklamasını aynen yayınlıyoruz.
Soru Fatih Sinan Yılmaz: Bununda bir nevi ajitasyon ve futbol üzerinden para kazanma simsarlığı olduğunu düşünmekteyim. Çünkü; Ardahan’dan kaldırılıp o gençler neden İstanbul 'da sefil olsun ki, kime sormuşlar yada kim hangi taahhütte bulunmuş?
Cevap: Biz Ardahan Spor Kulübü Derneğinin başkanı ve yönetim üyeleri olarak Ardahan Spor kulübünün bütün spor aktivitelerini faaliyetlerini organize etmek. Kulüb başkanı olarak ben ve yönetimin başlıca görevlerinden bir tanesidir. Biz görevimizi ifa ederken böyle bir yazı yazma ihtiyacı duyan Fatih Sinan YILMAZ’a soruyorum kimden icazet ve izin almamız gerektiğini kamuoyuna açıklamasını istiyorum. Böyle asılsız karalama politikası izleyen sayın Fatih Sinan YILMAZ’ın sözde taahhütte bulunan insanları açıklamasını ve ispat etmesini istiyorum. Ayrıca “ futbol simsarlığı” kelimesini kullananlar çeşitli vaatlerde bulunarak iki tane Senegallı futbolcuyu ve bir tane teknik adam Ardahan spora gönderen ve Ardahan da sefil bir şekilde bırakan lisanslarını ve oturum izinlerini almayan kendisini Ardahan spor kulübü başkanı olarak TV kanallarında tanıtan insanlara daha çok yakışacağını düşünmekteyiz..
Soru Fatih Sinan Yılmaz: Hakkımda yazı yazdıranlar, demeç verenler yıllardır Ardahan’ı sömüren Ardahan üzerinden siyaset yapan, seçimlerden seçimlere aday veya aday adayı olup , Ardahan’ı çok seven siyasetçilere !... İşadamlarına, neden yazı yazmadılar da, Ardahan’ın tek bir işadamı Fatih Sinan Yılmaz mı vardı, bizim ismimizi kullandılar, sonra her şey güzelken, kimse bir satır yazı yazmadı, kaldı ki her Ardahan’ lı iş adamı benim yaptıklarımın 100 de birini Ardahan’a ve Ardahan Spora yapsaydı Takım birinci lige çıkardı.
Cevap: Ardahan spor kulübünün adını kullanarak TV kanallarında Ardahan spor kulübünün başkanıyım diye kendini deklare eden AKP Ardahan millet vekilli aday adayı işadamı ve siyaset adamı kamuoyunu yanıltmaya yönelik hiçbir şey yapamazsan çamur at izi kalsın politikası izleyen Fatih Sinan YILMAZ dır. Ayrıca bu sorunun muhatabı Ardahan spor kulübü başkanı Erkan Şahmar olarak ben değilim. Muhataplarının en kısa zamanda cevap vereceklerini temenni etmekteyim.
Soru Fatih Sinan Yılmaz: Değerli Ardahanlı hemşehrilerim; Ben sizleri ve memleketimi sevdiğim Ardahan’da kazanmadığım servetimin bir kısmını Memleketime harcadım, gönlüm çok rahat. Ardahan sporun son dönemde sorunlarının artması nedeniyle basında hakkımda çıkan haberlerin asılsız ve karalama odaklı oluşu bizleri kırdı, duygularımı bu nedenle sizlerle paylaşmak zorunda kaldım.Şimdi hakkımda demeç veren yöneticilerin şu sorularımı basın karşısında cevaplandırmalarını istiyorum ? Sayın Ardahan Spor yöneticileri? -Ardahan spor klübünün klüp binasının sahibi ( Gagoş amcanın oğlu ) Sayın Mehmet Karaca‘ ya yıllık kira bedelini ödeyen kim? Tel : ( 0 532 284 08 97 )
Sorun onlarla başadı Cevap:: Kendini böyle ucuz yollarla kamuoyuna siyasi rant elde etmek için pazarlayan Fatih Sinan YILMAZ Ardahan spor kulübünün kira bedelini ne şekilde ve hangi resmi veya gayri resmi yollardan ödediğini açıklamasını istiyorum bu asılsız iftiraya muhatap olarak mağdur Sayın Mikail KARACA’ nın gösterilmesini esefle kınıyorum. Ardahan Spor kulübünün kira bedeli halen ödenmemiştir Bu yazılanlar Fatih Sinan Yılmazın açıklaması tamamen asılsızdır.
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Ardahan spor klübünün tüm sporcularının Erzurum Amatör klüpler bölge futbol federasyonu bölge müdürlüğüne lisans bedellerini ödeyen kim ?
Cevap: Ardahan spor klüpünün bazı sporcularının Erzurum Amatör klüpler bölge futbol federasyonu bölge müdürlüğüne lisans bedellerini yaklaşık 4000 YTL olarak ödediğini kabul ediyorum ve her kim olursa olsun Ardahan spor kulübümüze destek veren ve saygıyı hak eden bütün hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yardımlarından ötürü Fatih Sinan Yılmaz’a da teşekkür ederim
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Ardahan spor klübünün star spor firması ilgili ( Bekir Uluk - 0212 511 17 38 ) futbol malzemesi satan firmaya yüzlerce forma, eşofmanlar, kramponlar, toplar, antrenman eşofmanları ve malzemeleri, kemiklik, tozluk, rüzgarlık, çoraplar ve diğer onlarca malzemeyi, kardeşlerim olan Ardahan sporlu genç sporcuları ve kalecileri için ayrı ayrı Ardahan spor külübü için satın alarak hediye eden kim?
Cevap: Star spor firmasından alınan malzemelerin toplam bedeli 2700 YTL dir.Bu bedelin 2400 YTL Sİ Fatih Sinan YILMAZ tarafında karşılanmıştır. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.Ancak küçücük yardımlarından dolayı propagandasını yapmasına anlam veremiyorum.
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Klüp binasının, bakım, onarım, boyama, boyacı ve temizlik bedellerini Aktaş ticarete ödeyen kim?
Cevap: 60 metrekare olan kulüp binasının boyanması miktar yaklaşık 200 YTL dir. Bu devasa yardımından dolayı kendisine tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Son iki yıldır sadece mahalle takımı hükmünde olan, maça ve futbolcu lisanslarına ödeyecek parası olmadığı için federasyona para bulamadığından ve maça çıkamayan 2007 yılında da çıkamadığı takdirde fesih edilecek olan Ardahan sporu başkanı Erkan Şahmar’ ın dahi federasyona yönetici lisans bedellerini ödeyen kim ?
Cevap: Kulübümüz 2000 yılından beri resmi ve tescilli spor kulübü derneğidir. Mahalle takımı olarak adlandırmak ve deklare etmek kulübümüzün resmiyetine ve kişiliğine etik olmayan bir davranıştır. Bu davranışından ve yazılarından dolayı ardahanspor kulübü taraftarları ve camiasından özür dilemesi gerekir. 2007 yılında maça çıkamadığı taktirde fesih edileceği iddiası tamamen asılsızdır. Fesih edilme durumu federasyonun belirlediği yasalar çerçevesinde belirtilmiştir. Kulübümüz böyle bir risk altında değildir ve hiçbir zamanda olmamıştır. 2000 yılından günümüze kadar geçen sürede düzenli olarak müsabakalara iştirak ettiğimiz İl tertip komitesi tarafından tutanaklara geçirilmiştir. Buda keza bilinçsiz ve şuursuzca yapılmış bir açıklamadır. Bu açıklamayı talihsizlik olarak nitelendirmekteyim.
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Basında Ardahan spor’u sadece Ardahan ismine duyulan saygıdan dolayı tanıtan ve destek veren kim ?
Cevap:Olmadığı halde Ardahan Spor kulübü başkanı unvanıyla TV kanallarına çıkıp Ardahan Spor kulübü yerine kendi tanıtan ve reklamını yapan Fatih Sinan Yılmazdır.
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Doğu TV’de “ Bizim Eller “ programına milyarca para yatırarak Ardahan spor klubünün aylardır televizyonlarda reklam parasını ödeyen kim ?
Cevap: Sn Yılmaz o programa zaten sponsordur kendi ilinin reklamın yaparken TV ayrı bir paramı talep ediyor. Kaldıki Böyle bir durumdan Ardahan spor kulübü olarak haberdar değiliz. Kime ne kadar ücret verilip verilmediği tarafımızdan bilinmemektedir ve böyle bir talebimiz olmamıştır.Ardahan spor kulübü olarak veremeyeceğimiz tek bir kuruşun bile hesabı yoktur.
Soru Fatih Sinan Yılmaz:- Klüp idareci ve yönetici lisans bedellerini Erzurum futbol federasyonuna yatıran kim ?
Cevap:Bu atfına yanıt verilmiştir.
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Ardahan spor klübünün Erzurum’a gidiş dönüş Kazım Karabekir klübü ile maç için harcanan bedelleri ödeyen kim ?
Cevap:Ardahan spor kulübünün Erzurum’a gidiş dönüş Kazım Karabekir kulübü ile maç için harcanan bedelleri ödeyen Ardahanlı İş Adamlarından Sayın Mustafa BOZKIRDIR. Kendilerine bu nazik davranışından dolayı şükranlarımı sunuyorum.
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Ardahan sporu Medya fm, reklam sponsoru, Doğu Tv , Meltem Tv reklam sponsorları kim ?
Cevap:Doğu tv de Çetin SİNEMOĞLU nun yapmış olduğu programın sponsoru Fatih Sinan YILMAZ olabilir veya herhangi bir başkasıda olabilir. Bu bizim kulübümüzü bağlayan bir durum değildir. Ama kendisinin katıldığı programlarda Ardahan spor kulübünün adını kullanarak kendi propagandasını yapmaya yönelik bir davranışta bulunmuştur. Bu durumu kamuoyunun değerlendirmesine bırakıyorum. Ayrıca kulübümüzün sponsoru değildir. Sponsorluk karşılıklı antlaşmalarla belgelendirilmek üzere kurulan birlikteliktir. Bunlar yasal çerçevelerle olan birlikteliktir. Ne öncesinde nede sonrasında kulübümüzün hiçbir sponsoru bulunmamaktadır.
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Ardahan spor web sayfasını yaptıran kim? www.ardahanspor.org www.ardahansporklubu.com
Cevap:Ardahan spor kulüp derneğinin ismini kullanmak amaçlı kendi şirketinin logosunu yaptırmıştır. Kendi tanıtıcı reklamını yapmak için araç haline getirmek istemiştir. Sitede Ardahansporun hiçbir açılımı bulunmamaktadır. Siteyi tıklayınca direk şirketine giriyorsunuz bu konuda da biz olsun dedik hemşerimizdir.
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Ardahan spor logolarına binlerce para harcayan ve kurumsal kimlik yaptıran kim ?
Cevap: Bizim Ardahan spor kulübü olarak bir logomuz vardır ve kuruluşundan buyana zorunlu yasal tescillidir.Ücreti kulübümüz tarafından 2000 yılında ödenmiştir. Yeni bir logoya kulübümüzün bir ihtiyacı yoktur. Fatih bey kendi şirketinin logosunu kulübümüze kullandırmak istemiştir. Ardahan spor kulübü olarak herhangi bir şirketin tanıtıcı reklamını yapma gibi görevimiz yoktur. Tamamen kendi reklamını yapma yönünde olduğu bu davranış Fatih beyin hüsnü kuruntusudur.
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Ardahan spor’lu gençlere yemek bedellerini Alaşara ve Lekante Restaurant‘a para ödeyen kim ?
Cevap: Asılsız bir iftiradır. Alaşara ve Lekante restaurantlarında böyle bir yemek verilmemiştir. BU yemeğin hangi derneğe verdiğini biliyoruz?
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Ardahan spor’a menajer olarak gittiğini söyleyen Mehmet Kayrım’ a 500 ytl yol paralarını nakit ödeyen, ödeme yapan kim ?
Cevap:Teknik adam olarak iki tane senegallı futbolcu ile birlikte Ardahan spor’a Mehmet KAYRIM ‘ı gönderen Fatih Sinan YILMAZ dır. Bu konu tamamen Fatih Sinan YILMAZ ve Mehmet KAYRIMı ilgilendiren bir konudur kulübümüzü en terese eden bir konu değildir.
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Ardahan spor klübünün başkanı Erkan Şahmar’ a 1.100.00 ytl nakit Takımın yol paralarını ödeyen, yapan kim ?
Cevap: 1100 YTL olarak bahsedilen paranın nereye kime ne şekilde gönderildiğini bilmemekteyim. Ayrıca kulübümün futbol takımının 1100 YTL ödenerek gitmiş olduğu herhangi bir yol yoktur.40 tane Futbolcumun ve kulüp yöneticilerimin zan altında bırakılmasına sebep olmuştur bu durum karşısında büyük bir şaşkınlık yaşamaktayız. Cevap bekliyoruz
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Senegalli oyuncuların seyahat giderlerini ödeyen kim ?
Cevap: Kendisinin gönderdiği teknik adam ve senagalli futbolcuların bahsettiği yol masrafları dışında hiçbir giderini karşılamamıştır ve kaderlerine terk etmiştir.
Soru Fatih Sinan Yılmaz: -Mehmet Kayrım’ ın Büyük Ardahan otelinde konaklama paralarını ödeyen kim ?
Cevap:Fatih Sinan YILMAZ ın kendisinin bizzat gönderdiği teknik adam M. Mehmet KAYRIM hangi otelde ne kadar kaldığı ve ne kadar ücret ödendiği hakkında bilgim yoktur. Bu durum Mehmet KAYRIM ve Fatih Sinan YILMAZ ı ilgilendiren bir konudur ayrıca Fatih Sinan YILMAZ ın gönderdiği teknik adam KAYRIM ın Ardahan spor kulübü binasında beslenme ve barınma sorununu geldiği günden beri kulüp başkanı EYönetim kurulu olarak karşılamaktayız
Soru Fatih Sinan Yılmaz: Tüm yapılan harcama kalemlerinin muhasebe kayıtları tutulmakta olup , tüm faturalar , banka dekontları , tahsilat makbuzları mevcuttur.
Cevap: Bir takım harcamalar olduğu doğrudur.Kayıtlarının mevcut olup olmaması tarafımdan ilgi görmemektedir.
Soru Fatih Sinan Yılmaz: -Bu olayla ilgili sayın Fatih Sinan Yılmaz ismi kullanılarak ve oluşan durumdan kendilerine reklam yapmak isteyen futbol ve spor simsarlarına asla prim verilmeyecektir.
Cevap: Fatih Sinan YILMAZ ın ismi zaten Ardahan spor kulübüne büyük zararlar vermiştir. Reklam isteyenin Doğu Tv ve bahsettiği diğer Tv lerde olduğu kendisidir. Simsarlık yapanlar bence senegalli futbolcuları Ardahana gönderen kişilerdir diye düşünüyorum.
Soru Fatih Sinan Yılmaz:-Ayrıca Senegalli iki şahıs şu an turist vizeleri mevcut olup, vize süreleri çoktan bitmiştir. Sınır dışı edilmesi gereken iki kişi olarak aranmaktadırlar. Sonra hiç bir şekilde resmi maça çıkmayan yada çalışmayan Senegallilere bahsedilen 50.000 ytl ödemesi yapılır mı ? Israrla sözleşme yapılması gerekli olduğunu söylememize rağmen halde yazılı yada sözlü hiç bir söz tarafımızca verilmemiştir.
Cevap:Getirmiş olduğu futbolcuların vize ve oturum izinlerini almadığından ötürü lisans yapmadığından sözleşmenin hiçbir biçimde yasal olmayacağından sözleşmenin yapılması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle herhangi bir sözleşmenin yasal dayanağı bulunmamaktadır. Kendisinin neyi istemiş olduğunu anlamakta zorluk çekmekteyim.Anladığım tek şey futbolcu sözleşmeleri ve futbolla ilgili hiçbir bilgi, beceri ve donanımı olmadığını üzülerek anlamaktayım.
Soru Fatih Sinan Yılmaz: Senegallilerin menajeri olduğunu iddia eden Mustafa Mehmet Kayrım ise bu turist vizeli ve süreleri çoktan biten iki gence, yataklık yapmakta olup, vizesi biten iki zavallı masum Senegalliyi kullanmakta ve Ardahan ismini de kullanarak kendine spor adına menfaat elde etmenin peşinde olup kanunen suç işlemektedir.
Cevap: Şayet bu suçsa bu suçu organize eden ve yönlendiren ve Ardahan spor kulübünü alet eden söz konusu Mehmet KAYRIM ve senegalli futbolcuları gönderen Fatih Sinan YILMAZ ın kendisinden başkası değildir. Bunu Ardahan’ın yerel gazeteleri ve kamuoyu bilmektedir.
Soru Fatih Sinan Yılmaz: Ben Allahsızım diyen, ateistim diyen Erkan Şahmar ise Ardahanlı gençleri kullanarak şahsi menfaat elde etmenin, ben aday olacağım diyerek, Ardahan’ı sever binlerce insanın spor bahanesi ve Ardahanspor lige çıkacak diye ajitasyon yaparak siyasi rant derdinde olduğu müşahede edilmiştir.
Cevap: Benim bahsedilen deyimleri yada söylemleri kullanmayacak kadar müslüman olduğumu en yakın çevrelerim ve kamuoyu bunların dışında yaradan bilmektedir. Bu şekliyle haksız ve ahlaksız teşhir hiçbir insana ve sözde siyaset yapan yine sözde işadamına yakışmayacağını düşünüyorum.
Soru Fatih Sinan Yılmaz: Oluşan çirkin senaryoyu dikkatle takip eden ve Ardahanlı siyasilerinde, Ardahan’ın iki milletvekilinin de Ardahanspor’ la ilgili oluşan durumdan nemalanmak gayesinde oldukları, Sayın Fatih Sinan Yılmaz ‘ın yaptığı emek ve başarının içinden nasıl faydalanırız derdine düştükleri göz ardı edilmemektedir.
Cevap: Bu ithamın tarafları ve muhatapları gereken açıklamayı ve cevabı vereceğini umuyorum. Bu ithamın Erkan Şahmar olarak muhatabı olmadığımı düşünüyorum. Kulübümün herhangi siyasi kurum ve kişilere yönelik hiçbir faaliyeti yoktur. Görüldüğü gibi kendisinin siyasilerle ucuz bir dalaşıdır.
Soru Fatih Sinan Yılmaz: Ardahan spor klübünün başında bulunan arkadaşımızın Ardahan ismini daha fazla zedelemeden süratle istifa etmesi gerekmektedir, bu kadar Ardahan ismi bu kadar hoyratça kötüye kullanılamaz ve şahsi menfaatlere alet edilemez , Erkan Şahmar‘ ın Ardahan spor klüpünden istifa etmesi şartıyla , el birliği içinde Ardahan sporun en iyi yere geleceğinden işadamı olarak bizler, siyasiler, bürokratlar ve Ardahan halkı olarak gerekli destek sağlanacağını ve şehrimize Sivas spor örneği gibi önemli bir başarıyı tattıracağımızı ümit ediyorum.
Cevap: Ardahan spor kulübü derneğimizi başında bulunan ben Erkan Şahmar ve arkadaşlarım 10 yıla yakın süredir onurlu ve şerefli bir şekilde temsil etmekte ve görevimizi ifa etmekteyiz.Bu kamuoyunun bilincinde yansımaktadır. Kulübümüzün başkanlığından Erkan Şahmar olarak benim istifamı istemek sözde işadamı ve sözde siyasetçi Fatih Sinan YILMAZ ın haddine değildir. Kendisini terbiyeye davet ediyorum.
Basınımızın değerli mensupları ve objektif olma ilkesi ile çalıştıklarına inandığımız emekçilerinin yalan beyanlara ve yanlış yönlendirilmelere, çirkin oyuna gelmemesi gerektiğini hatırlatırız,
Konunun yakın takipçisi olacağımızı kurumumuzun hukuk müşavirlerince konunun takipçisi olunacağını bildiririz, tüm Ardahanlı hemşerilerimize ve kamuoyuna duyurulur
Saygılarımla
Konuyu centilmenlik, spor ahlakı ve Atatürk’ün veciz sözü ile kapatıyoruz,
“Ben sporcunun, zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. “
Mustafa Kemal Atatürk
26/12/2008 KAMOYUNA DUYRULUR
Ardahan Spor Kulubü Yönetim Kurulu Adına
Başkan Erkan Şahmar Sorularınız için: GSM: 0536 541 91 93
Haber ekleme saati: 11.35-16/01/2008

Köşe Yazarları
Copyright © 2003 - 2008 Ardahan kuzeyanadolugazetesi.com
Tel: 0478 - 211 43 31 - 211 45 00
Adres: İnönü Cad. No:50 Ardahan