Ana Sayfa · Forum · Linkler · Resim Galerisi
Ana Menu
Ana Sayfa
Makaleler
Forum
İrtibat
Linkler
Arama
Ziyaretçi Defteri

ÜYELİK HİZMETLERİ

ÜYE KAYIT
ŞİFREMİ UNUTTUM

Sitenize Ekleyin
Resim Galerisi
Telefonlar
Konuk Yazarlar

ARŞİVLERİMİZ
2003 YILI
2004 YILI
2005-2006 YILI
Ulusal Haberler
Misafir
Kullanıcı Adı

Şifre

Beni HatırlaKayıp Şifre ?
Site Durumu
Kayıtlı Üyeler : 12997
Misafirler : 59
En Yeni Üyemiz : sanane757000

Kayıtlı Üye :
Fakir 6 Gün Gelmedi
abdullahank 129 Gün Gelmedi
Orhan-Bahcivan 219 Gün Gelmedi
CEVAT COSKUN 224 Gün Gelmedi
atlantis 245 Gün Gelmedi
baris dursun 245 Gün Gelmedi
yilmaz akinci 254 Gün Gelmedi
adacala 255 Gün Gelmedi
admin 257 Gün Gelmedi
yilmaz_akinci 257 Gün Gelmedi
Forum Başlıklari
En Yeni Başlık
Ardahan Köyleri ve İ...
hoçvanın genel iradesi
Sitemizi Dostlarınız...
Bize ulaşın..
Haber Arşivimiz
Ardahan Görüntüleri
Ardahan Fotoğrafları
Kürdistan Komşunuz O...
KORKAKLARA MEYDAN OK...
Teşvik Ardahan’a Uğr...
Ardahan da Devlet mi...
İMRALI’DAKİ GÖ...
Ardahan ARDAHAN
APE FEZO’NUN A...
O benim Babam..
En Yoğun Başlıklar
YALÇIN TAŞTAN HAK... [51]
TRT bölücülük mü ... [35]
KAFATASÇILAR-ARD... [34]
COCUK ÖLDÜRMEYİ K... [30]
YAZARLARIMIZIN YO... [28]
YAZICIOĞLU'NU KAY... [24]
DTP'li vekillerde... [21]
Ardahan TV [19]
kürde fırsat verm... [18]
ANADİLİMİZ KÜRTÇE... [18]
23 NISAN IRKCI C... [17]
UGAR TÜRKLRI [16]
Bim Marketlerine ... [16]
KÜRT SORUNU DEĞİL... [15]
ARDAHAN LI OLMAKT... [15]
HİT
reklam
Facebook'ta PaylaşTwittirda Paylaş Pinterest'te Fakir adlı kullanıcının profilini ziyaret edin.

Ardahan'dan Günün En son Haberleri İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

<
Siyasi Zübük ..
Yazar Fakir - Mayıs 23 2008 - 21:10:39
Siyasi Zübükler/Barış Yıldırım

Barış Yıldırım 18 Mayıs pazar günü dernek merkezinde yapılan olağan genel kurula Başkasının adamı sloganıyla çıkanlar, Göle birliğine zarar vermişlerdir. Yapılan genel kurulda sözde demokrat,devrimci çizgide olan ama hiç bir zaman çizgisi olmayan kendini idare edemeyen zihniyet Göle birliğinden bahseder duruma gelmeye çalışmışlardır.

Aylar önceden kıyamet koparanlar başkan adaylarını başkalarının adamı olarak suçlayanlar, şunu bilinki ne mevcut başkan nede diğer adaylar sizin gibi başkalarının adamı değildir, Göleli hiçbir zaman kimsenin adamı olmamıştır, bazı sözde demokratlar Göle derneğini Kadıoğlundan kurtardık şeklinde çirkin ithamlarla Gölelileri küçük düşürmüştür, değil Kadıoğlu, hiç kimse Göleliler üzerine oyun oynayamaz, ama bu zübükler Göle değerlerini kendi iğrenç emelleri için hayasızca kullanmaktadır.

Gençleri, kadınları içine sindiremeyen, gençlere hakaret eden (lavuk,yavşak gibi)eski başkanlardan birini tartaklamaya çalışan, çarşaf liste ile seçime gidelim diye kulis yapıp daha sonra çarşaf listeye red oyu kullanan,kürsüde gençlikten kadından bahsedip daha sonra boş ver biz işimize bakalım, mevcut başkanın listesini oluşturmasına müsade etmeyen bu kişileri toplum önünde teşir edip,dışlamak tüm onurlu Gölelilerin boynunun borcudur, yaklaşan yerel seçimler öncesi, arenaya çıkıp boy gösterme hevesi içinde olanlar büyük bir gaflet içindedir.

Genel kurulda kimin devrimci,demokrat kimin onurlu, Göle sevdalısı olduğu aşikardır,kapalı kapılar ardında adeta yangından mal kaçırırcasına liste hazırlamaya çalışanlar, ikinci listeyi görmezden gelenlere sesleniyorum, sizler için kaçaçak başka yer yok,geldiğiniz yer burasıydı bundan öte yol yok.

Bizler Göle derneğinde siyaset yapılmasına asla müsade etmeyeceğiz, Genel kurula damgasını vuran onurlu bir Göle kitlesi bulunmaktadır, bizler genel kurul salonunu terk ettiğimizde kalan 50 kişiyle yönetim oluşturmaya çalışanlar bitişlerinin farkında olup, Göle halkından özürdilemelidir.

Buradan değerli abim,saygı duyduğum büyüğüm sayın Mehmet ŞİMŞEK beye seslenmek istiyorum, sakın bu oyunların bir parcası olmayın, onurlu duruşunuzu gölge altında bırakmayın, sizde en az bizim kadar dönen olayların farkındasınız, kendi yönetiminizi bile oluşturmanıza izin vermediler, destek vermediler, gelin yol yakınken bu hatadan dönün, bizler size yardımcı olmaya hazırız.

Yine tekrarlıyorum Göle derneği ne Kadıoğlunun derneğidir nede bir başkasının,Göle halkı onurludur, o kadar onurludurki geçmişi dillere destan olan bir ilçedir, hiç bir zaman kimseyi ağada yapmadı paşada,birlikten beraberlikten bahsedenler Göle derneği 100 bin nüfuslu Göleyi 270 kişiyle temsil ederken nerdeydiniz, siz üye almayarak,genç almayarakmı büyüyeceksiniz, hani siz kendi yöneticinizi seçecektiniz?
Siz bu kafayla değil belediye başkanı seçmeyi sınıf başkanı bile seçemezsiniz,sizler başkasının değirmenine su taşımaktan başka birşey yapmıyorsunuz, sizi Kadıoğluda yönetir, veziroğluda ..

Köşe Yazarları
Copyright © 2003 - 2008 Ardahan kuzeyanadolugazetesi.com
Tel: 0478 - 211 43 31 - 211 45 00
Adres: İnönü Cad. No:50 Ardahan