Ana Sayfa · Forum · Linkler · Resim Galerisi
Ana Menu
Ana Sayfa
Makaleler
Forum
İrtibat
Linkler
Arama
Ziyaretçi Defteri

ÜYELİK HİZMETLERİ

ÜYE KAYIT
ŞİFREMİ UNUTTUM

Sitenize Ekleyin
Resim Galerisi
Telefonlar
Konuk Yazarlar

ARŞİVLERİMİZ
2003 YILI
2004 YILI
2005-2006 YILI
Ulusal Haberler
Misafir
Kullanıcı Adı

Şifre

Beni HatırlaKayıp Şifre ?
Site Durumu
Kayıtlı Üyeler : 12997
Misafirler : 66
En Yeni Üyemiz : sanane757000

Kayıtlı Üye :
Fakir 6 Gün Gelmedi
abdullahank 129 Gün Gelmedi
Orhan-Bahcivan 219 Gün Gelmedi
CEVAT COSKUN 223 Gün Gelmedi
atlantis 245 Gün Gelmedi
baris dursun 245 Gün Gelmedi
yilmaz akinci 254 Gün Gelmedi
adacala 254 Gün Gelmedi
admin 256 Gün Gelmedi
yilmaz_akinci 257 Gün Gelmedi
Forum Başlıklari
En Yeni Başlık
Ardahan Köyleri ve İ...
hoçvanın genel iradesi
Sitemizi Dostlarınız...
Bize ulaşın..
Haber Arşivimiz
Ardahan Görüntüleri
Ardahan Fotoğrafları
Kürdistan Komşunuz O...
KORKAKLARA MEYDAN OK...
Teşvik Ardahan’a Uğr...
Ardahan da Devlet mi...
İMRALI’DAKİ GÖ...
Ardahan ARDAHAN
APE FEZO’NUN A...
O benim Babam..
En Yoğun Başlıklar
YALÇIN TAŞTAN HAK... [51]
TRT bölücülük mü ... [35]
KAFATASÇILAR-ARD... [34]
COCUK ÖLDÜRMEYİ K... [30]
YAZARLARIMIZIN YO... [28]
YAZICIOĞLU'NU KAY... [24]
DTP'li vekillerde... [21]
Ardahan TV [19]
kürde fırsat verm... [18]
ANADİLİMİZ KÜRTÇE... [18]
23 NISAN IRKCI C... [17]
UGAR TÜRKLRI [16]
Bim Marketlerine ... [16]
KÜRT SORUNU DEĞİL... [15]
ARDAHAN LI OLMAKT... [15]
HİT
reklam
Facebook'ta PaylaşTwittirda Paylaş Pinterest'te Fakir adlı kullanıcının profilini ziyaret edin.

Ardahan'dan Günün En son Haberleri İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

<
Haber
Yazar Fakir - Ekim 22 2009 - 18:19:22
Hancıoğlu 6 aylık çalışmasını rapor haline getirdi ..

Suat Hancıoğlu ardakadış Yunus Baydar ile birlikte yaptıkları çalışmaları aktardı .. **AK Parti Ardahan İl Genel Meclis Üyesi Suat Hancıoğlu yaptığı yazılı açıklamada, kendisinin ve beraberinde ki arkadaşının yaptığı çalışmaları kamuoyuna aktardı.
Hancıoğlu'nun son yerel seçimler üzerini de geçen 6 aylık çalışmalarını anlattığı açıklaması şöyle;
29 Mart seçimlerinden bu yana yaptığımız çalışmalar gözle görülür ve fark edilir bir hal aldığını artık herkesimce kabul görür bir sonuç haline gelmiştir, bunlar yeterlimidir, hayır çünkü yılların ilgisizliği bakımsızlığı birikince bu yapılan çalışmalar bizce yeterli değildir normal şartlarda hizmet gören bir vilayete bir kat hizmet yeterli oluyorsa bizim Ardahan ilimize beş katı hizmet gitmelidir, Çünkü gerçekten ilimiz çok ihmal edilmiş hak ettiği hizmeti alamamıştır.
Ak Parti hükümetimizin uygulamaya koyup başarıyla yürüttüğü Köylere Hizmet Götürme bBirliği gerçekten köylerimiz için olmazsa olmaz bir hal almıştır. Altı aylık bir zaman dilimi içerisinde seçilmiş bulunduğumuz biz iki ak parti encümeni (Suat HANCIOĞLU ve Yunus BAYDAR) olarak ziyaret etmediğimiz köy kalmamıştır. Sorunları muhtarlarımızla birlikte tespit edip gidermişizdir gideremediklerimizi yakın bir zamana programa almışızdır. Şunu söylemek istiyorum ki hizmet yapılmayan (az veya çok) köy kalmamıştır, suyu veya su deposu onarılmayan köy kalmamıştır, köy yolları stabilize kaplanmıştır planlandığı gibi KÖY/DES programı dahilinde 27 km. yol asfalt olmak üzeredir (hava muhalefeti olmazsa),Yayla yollarımız rahat bir şekilde ulaşımı sağlar hale getirilmiştir, hiçbir köyümüz yayla mevsiminde geçmişte yaşanan sıkıntıları çekmemiştir. Hizmetlerimiz devam edecektir, mensubu bulunduğumuz Ak Parti genel merkezimizce yapmış olduğumuz hizmet ve çalışmalarımız belli takvimler çerçevesince takip edilmekte ve yeterli olamadığımız noktalarda destek verilmektedir. Sayın Milletvekilimiz Saffet KAYA'nın yakın ilgi alaka ve önemseyişi gerçekten kayda değerdir, Hiçbir noktada yerelde bizi yalnız bırakmamaktadır meselemiz hizmet ve yatırım olduğu müddetçe gece gündüz demeden mesaisini bizim için harcamaktadır, bu hakkı da vermeden geçmemiz mümkün değildir.
Bu hizmetlerimizin yanında bizi en fazla motive eden ve bir nevi moral veren belediye hizmetleri belediye başkanımız Orman Mühendisi Faruk KÖKSOY beklediğimizin çok üstünde ve beklediğimizden erken olağan üstü çalışmalar ortaya koyarak şehirde yaşayan insanların artık bundan sonra kapısından çöpü alınan, sokağında köpekler dolaşmayan, mahalle arası sokakları köstebek yuvası olmayan, arabasının amortisörleri sıkça kırılmayan, belediye hizmetlerini kurumsal bir belediyeden alan, güler yüzlü maaşını alan bir belediye personeliyle karşılaşan ve geleceğe daha güvenle bakan bir belediyesi olan şehirde yaşamanın ne kadarda güzel bir yaşam şekli olduğunu fark etmiş olmaktayız.
Belediyemizin ve Belediye Başkanımız Faruk KÖKSOY'un bundan sonraki süreçte de çok güzel şeyler yapacağını ve Ardahan halkının da uygar dünyanın çağdaş insanları arasında hak ettiği gibi yaşaması için başta AK PARTİ hükümetimize ve Milletvekilimiz Saffet KAYA ya olan desteklerini eksiltmeden hissettirmeleri gerektiğini düşünmekteyim.
Gelecek olarak yapacağımız hizmetler artarak devam edecektir, Köylere Hizmet Götürme Birliği aracılığıyla halkın da desteğiyle hayvancılığın ve yaylacılığın yoğun yaşandığı ilimizde her yayla için bir altı drenajlı betondan yapılı ve etrafı demirle çevrili düzenli bir çoban evi bulunan hayvan ağılı yapmayı planlıyoruz, suyu yetersiz köylerimize ek kaynak temin edilerek su sorunu giderilecektir, yayla yollarımız daha güvenli ve düzenli yapılacaktır, hiçbir köyümüz ve köylümüz mağduriyet çekmeyecektir çünkü bizim için köylerimizin refahı çok önemlidir. Haber/Fotolar: ww.arsiv.kuzeyanadolugazetesi.com

Köşe Yazarları
Copyright © 2003 - 2008 Ardahan kuzeyanadolugazetesi.com
Tel: 0478 - 211 43 31 - 211 45 00
Adres: İnönü Cad. No:50 Ardahan