Ana Sayfa · Forum · Linkler · Resim Galerisi
Ana Menu
Ana Sayfa
Makaleler
Forum
İrtibat
Linkler
Arama
Ziyaretçi Defteri

ÜYELİK HİZMETLERİ

ÜYE KAYIT
ŞİFREMİ UNUTTUM

Sitenize Ekleyin
Resim Galerisi
Telefonlar
Konuk Yazarlar

ARŞİVLERİMİZ
2003 YILI
2004 YILI
2005-2006 YILI
Ulusal Haberler
Misafir
Kullanıcı Adı

Şifre

Beni HatırlaKayıp Şifre ?
Site Durumu
Kayıtlı Üyeler : 12997
Misafirler : 52
En Yeni Üyemiz : sanane757000

Kayıtlı Üye :
Fakir 6 Gün Gelmedi
abdullahank 129 Gün Gelmedi
Orhan-Bahcivan 219 Gün Gelmedi
CEVAT COSKUN 224 Gün Gelmedi
atlantis 245 Gün Gelmedi
baris dursun 245 Gün Gelmedi
yilmaz akinci 254 Gün Gelmedi
adacala 255 Gün Gelmedi
admin 257 Gün Gelmedi
yilmaz_akinci 257 Gün Gelmedi
Forum Başlıklari
En Yeni Başlık
Ardahan Köyleri ve İ...
hoçvanın genel iradesi
Sitemizi Dostlarınız...
Bize ulaşın..
Haber Arşivimiz
Ardahan Görüntüleri
Ardahan Fotoğrafları
Kürdistan Komşunuz O...
KORKAKLARA MEYDAN OK...
Teşvik Ardahan’a Uğr...
Ardahan da Devlet mi...
İMRALI’DAKİ GÖ...
Ardahan ARDAHAN
APE FEZO’NUN A...
O benim Babam..
En Yoğun Başlıklar
YALÇIN TAŞTAN HAK... [51]
TRT bölücülük mü ... [35]
KAFATASÇILAR-ARD... [34]
COCUK ÖLDÜRMEYİ K... [30]
YAZARLARIMIZIN YO... [28]
YAZICIOĞLU'NU KAY... [24]
DTP'li vekillerde... [21]
Ardahan TV [19]
kürde fırsat verm... [18]
ANADİLİMİZ KÜRTÇE... [18]
23 NISAN IRKCI C... [17]
UGAR TÜRKLRI [16]
Bim Marketlerine ... [16]
KÜRT SORUNU DEĞİL... [15]
ARDAHAN LI OLMAKT... [15]
HİT
reklam
Facebook'ta PaylaşTwittirda Paylaş Pinterest'te Fakir adlı kullanıcının profilini ziyaret edin.

Ardahan'dan Günün En son Haberleri İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

<
Bir mail iki açıklama!
Yazar Fakir - Mart 13 2007 - 17:44:51
Bir mail iki açıklama!

Ardahansevenlergurubu@hotmail.com adresinde çeşitli adreslere gönderilen e-mailde Tuncer Dağ’ın CHP tarafında disipline verildiği ve DYP ile temas halinde olduğu yazısı gönderilmesi Tuncer Dağ ile Öztürk Polat’ın tepkilereni neden oldu.
İnternet yoluyla bir çok kişiye gönderilen ve önce önümüzdeki seçimlerde Ardahan’da aday olacakların ismini yayan, ardından Tuncer Dağ’ın bu maili yorum olarak ele almasıyla gelişen olaylar ardından ortaya atılan CHP’li Tuncer Dağ DYP’ye göz kırpıyor’ başlıklı ikinci maile Dağ’da sert tepki gelirken, bu maili atanın Öztürk Polat’ın olduğu yönünde ki söylentilere Öztürk Polat’ta tepki göstererek tepki gösterdi.
Dağ ve Polat’ın aynı gan yaptıkları açıklama aynen şöyledir;

***DÜŞÜNCELERİMDE TAVİZ VERMEDİM VERMEYECEĞİMDE

Son günlerde bazı e-maillere gönderilen yazılarda benim DYP ile temas halinde olduğum DYP ye geçeceğim CHP Genel Başkanına hakaretimden dolayı disipline verildiğim şeklinde açıklama gönderilmiştir. Bu açıklamayı gönderen şahıs az çok bilinmektedir. Farklı isim altında alışkanlık haline getirdiği huylarından birisidir. Gönderilen yazının fazla dikkate alınmadığını tahmin ediyorum. Lakin çamur at izi kalsın şeklinde yapılan bir iftiradan ibarettir.
Ben Sol düşünceye sahip şu ana kadar hiçbir zaman görüş ve düşüncelerimde taviz vermiş değilim. Ben CHP üyesiyim ve olmaya da devam edeceğim. CHP Kıraç devir tesliminde yeni belde başkanına başarılar dilemiş ve Kıraç Beldesi ile olan ilişkilerimiz devam etmektedir. Müteakip zamanlarda belde yöneticileri ile görüşmelerimiz devam etmekte ve CHP nin Kıraç Beldesinde başarılı olması için tüm partililer olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Şu ana kadar parti yetkililerine. Hakaret taşıyan bir açıklamam olmamıştır. Defalarca düşünce farklılığımız olmuştur. Parti disiplini içerisinde parti içi tartışmalar her zaman olmuştur. Olması da gayet doğaldır. Şu ana kadar hakkımda açılmış bir disiplin davası bulunmamaktadır. Kaldı ki olsa bile benim gideceğim yer yine sol partilerdir. Ben Solcu doğdum solcuda öleceğim.
Gönderilen e-mailin Ardahan ve Göle sitelerinde “SİYASETTE ALİ CENGİZ OYUNU” başlıklı yazımın yayınlanmasından sonra ortaya atıldığını ve hazırlanan tezgâhların bir parçası olduğuna inanıyorum.
Tuncer Dağ/CHP İstanbul/Kıraç eski CHP Belde Başkanı/Muhasebeci

***

**********Ardahan Kamuoyuna

Son birkaç gündür internet ortamında gezinen bir e-mail ben dahil bir çok Ardahanlıya ulaştırılmış. İnternetten Ardahanlılara ulaşan bu e-maile göre siyasi partiler Ardahan için kararlarını vermişler. Ve bu karara göre bende Ardahan’dan Milletvekili adayıymışım.
E-maili yazanın ve Ardahan’a dair yorumları yapanın kim olduğu bilinmiyor, ancak bilinen bir şey var ki; böylesine bir tahmin yürütenler Ardahan’da ortamı bulandırmak ve sansasyon haberler yaparak Ardahan kamuoyunda sadece laf kalabalığı yapmışlardır. “Ayşegül Yıldırım” isimli şahıs tarafından kamuoyuna iletilen yorumlar tamamen tahminler üzerine yapılmıştır. Bu gönderilen e-malilerin üstünde ise, kontak adresi verilmiştir. (Anadolu Severler (ardahanisevenlergrubu@hotmail.com) ya da, (Ayşenur Yıldırım ardahanisevenlergrubu@gmail.com) şeklinde gönderiliyor.
Bu sistemle siyasi tahminleri yapanlar birçok konuda yetersiz ve bilgisiz olduğunu listede adı geçenlerin koşullarını göz ardı ederek göstermişlerdir. Öyle ki benim milletvekili adayı olacağıma karar verenler: Anayasa gereği seçimlere katılmak ve milletvekili adayı olabilmek için erkek adaylara yönelik askerlik görevinin tamamlanmasının şart koşulduğunu ve benim askerlik görevimi tamamlamadığımdan bihaberdirler.
Bu anlamda yapılan bütün yorumların ve tahminlerin benimle hiçbir alakası bulunmadığını ve şahsımın da koşullarım gereği hiçbir yere talip olmadığını, seçim yoluyla elde edilebilecek milletvekilliği görevine aday olmadığımı belirtmek isterim. Ayrıca altında imzamın geçmediği, bizzat tarafımdan yapılan hiçbir açıklamanın dışında yapılan yorum ve haberlerle kesinlikle alakamın olmadığını, bundan sonra yapılacak herhangi bir yorum ve haber karşısında beni mesul gösterenlere karşı hukuki haklarımı arayacağımı Ardahan Kamuoyuna bildirim. Saygılarımla…
Öztürk Polat
13/03/2007

Köşe Yazarları
Copyright © 2003 - 2008 Ardahan kuzeyanadolugazetesi.com
Tel: 0478 - 211 43 31 - 211 45 00
Adres: İnönü Cad. No:50 Ardahan