Ana Sayfa · Forum · Linkler · Resim Galerisi
Ana Menu
Ana Sayfa
Makaleler
Forum
İrtibat
Linkler
Arama
Ziyaretçi Defteri

ÜYELİK HİZMETLERİ

ÜYE KAYIT
ŞİFREMİ UNUTTUM

Sitenize Ekleyin
Resim Galerisi
Telefonlar
Konuk Yazarlar

ARŞİVLERİMİZ
2003 YILI
2004 YILI
2005-2006 YILI
Ulusal Haberler
Misafir
Kullanıcı Adı

Şifre

Beni HatırlaKayıp Şifre ?
Site Durumu
Kayıtlı Üyeler : 12997
Misafirler : 60
En Yeni Üyemiz : sanane757000

Kayıtlı Üye :
Fakir 6 Gün Gelmedi
abdullahank 129 Gün Gelmedi
Orhan-Bahcivan 219 Gün Gelmedi
CEVAT COSKUN 223 Gün Gelmedi
atlantis 245 Gün Gelmedi
baris dursun 245 Gün Gelmedi
yilmaz akinci 254 Gün Gelmedi
adacala 254 Gün Gelmedi
admin 256 Gün Gelmedi
yilmaz_akinci 257 Gün Gelmedi
Forum Başlıklari
En Yeni Başlık
Ardahan Köyleri ve İ...
hoçvanın genel iradesi
Sitemizi Dostlarınız...
Bize ulaşın..
Haber Arşivimiz
Ardahan Görüntüleri
Ardahan Fotoğrafları
Kürdistan Komşunuz O...
KORKAKLARA MEYDAN OK...
Teşvik Ardahan’a Uğr...
Ardahan da Devlet mi...
İMRALI’DAKİ GÖ...
Ardahan ARDAHAN
APE FEZO’NUN A...
O benim Babam..
En Yoğun Başlıklar
YALÇIN TAŞTAN HAK... [51]
TRT bölücülük mü ... [35]
KAFATASÇILAR-ARD... [34]
COCUK ÖLDÜRMEYİ K... [30]
YAZARLARIMIZIN YO... [28]
YAZICIOĞLU'NU KAY... [24]
DTP'li vekillerde... [21]
Ardahan TV [19]
kürde fırsat verm... [18]
ANADİLİMİZ KÜRTÇE... [18]
23 NISAN IRKCI C... [17]
UGAR TÜRKLRI [16]
Bim Marketlerine ... [16]
KÜRT SORUNU DEĞİL... [15]
ARDAHAN LI OLMAKT... [15]
HİT
reklam
Facebook'ta PaylaşTwittirda Paylaş Pinterest'te Fakir adlı kullanıcının profilini ziyaret edin.

Ardahan'dan Günün En son Haberleri İçin Bizi Takip Etmeye Devam Edin

<
SİYONİZİM
Yazar Fakir - Temmuz 26 2007 - 07:25:29
SİYONİZİM! DÜNYANIN EN TEHLİKELİ IRKÇI HAREKETİ/Yusuf Şit

Yusuf Şit Saflıklarından, temizliklerinden ve derin hesap yapamadıklarından dolayı yüzyıllardır emperyalizmin dişlileri arasında öğütülen Kürtler şimdi daha azgın bir düşmanın pençesine düştüler :
SİYONİZİM! DÜNYANIN EN TEHLİKELİ IRKÇI HAREKETİ

DERİN SİYONİZİM : Saflıklarından, temizliklerinden ve derin hesap yapamadıklarından dolayı yüzyıllardır emperyalizmin dişlileri arasında öğütülen Kürtler şimdi daha azgın bir düşmanın pençesine düştüler :
SİYONİSTLER! DÜNYANIN EN TEHLİKELİ IRKÇI HAREKETİ.

Siyonizim 20. yüzyıl boyunca kapitalizm ve kominizm diye dünyayı iki blok'a ayırıp dünya ile top oynar gibi oynadıktan sonra, Amerika’da uygulamaya koyduğu 11-Eylül Senaryosundan sonra Dünyadaki tüm Müslümanlar başta olmak üzere tüm ORTADOĞU'lu milletleri açıktan açığa hedef tahtasına koydu.
ARAP, FARS, TÜRK, KÜRT v.b müslüman milletleri hedef tahtasına açıkça koyup Kuzey Irak'ta ki Kürtlere ise bir getto bir kale kurdular ve sahte bir cennet sunuyorlar...
Yukarda saydığımız müslüman milletleri düşürdükten sonra, eğer o getto'da yada kürt ilerinde, Kürt'ler ve aşiretleri kalmışsa vay hallerine. Ya köleleşip EFENDİ SİYONİST' in uşağı ve kölesi olacaklar yada biyolojik, kimyasal (Halepçe'de ki katliam gibi) , gen silahları, çeşitli gıda ve kimyasal madelerle hastalıklı hale getirme, ürettikleri çeşitli gıdalarla geri zekalı ve sakatlar sürüsüne dönüştürme; ellerine silah verilerek komşu milletlere saldırtma dahil her tür alçakça oyun denenecektir.
Soyumuzu sopumuzu kurutmak için ne gerekiyorsa hepsini fazlasıyla yapacaklarından kimsenin kuşkusunun olmaması gerekiyor. Çünkü Kürt illeri Siyonistler için kutsal topraktır. Ele geçirilmesi için ne gerekiyorsa yapılacaktır. İşte Afganistan, Irak, Filistin göz önünde, Türkiy'deki krizler ve terör, İran'a karşı geliştirilen ambargo ve tehditler. Bütün bunlar sizi uyandırmaya yetmediyse sonuç'un nereye gideceğinide söyleyelim: Nükleer Savaş:

Siyonistler oynaya bilecekleri tüm oyunları oynayıp dünyayı istedikleri şekle getirmeseler , nükleer savaşı başlatacaklar başta dünyanın tüm büyük şehirleri olmak üzere İstanbul gibi, Moskova gibi, bir anda vurmayı deneyecekler...

Peki insanlık böyle bir süreci yaşarsa ondan sonra ne olacak, onuda söyleyelim: Artık insanlık tarihinde (Tabiki yer yüzünde insan kalırsa) bir daha geri dönülmemek üzere tüm Musevi toplulma ve Yahudi milletine karşı tamamen güvensizlik had safhada olacak, diğer milletlerle yahudiler arasında belkide kıyamete kadar sürecek bir düşmanlık hüküm sürecek.
Dünyanın neresinde olursa olsun bir yahudi yaşadığında muhakak bir şekilde yahudi olduğuna dair bir işaretle işaretlenecek ve bu işareti zorunlu olarak taşıyacaktır. İnsanlar veba'dan kaçar gibi yahudileri kendilerinden uzak tutacak tedbirleri geliştirecekler. İnsanlık ORTA ÇAĞDAN DAHA GERİ BİR KONUMA İLK ÇAĞLAR'A dönecektir.

Yukarda saydığımız senaryoların gerçekleşmemesi en başta Musevi Toplumun (Yahudilerin), ardından tüm insanlığın sorunudur. Yer yüzünde yada gezegenimizde her tür sakat, asılsız, büyük palavralara dayalı felsefi, dini, ırkçı vs. düşünce ve düşünce harekatları her zaman olacaktır. Ama bir bütün olarak insalık bunları kontorolde tutmak zorundadır.
Kantarın başı yada ucu kaçarsa kimse olayın nereye varacağını hayatta tahmin edemez. Dünyanın şu anda yaşadığı çoğu trajedi de ve kaosta bu kontrolsuzluk en önemli etken olmuştur. Üstünlük taslayan iki ayaklılar (insan) soylarını yok ettiği örneğin bir böcek türünün yada bir başka canlı türünün bugün yada gelecekte dünyamızı nasıl etkileyaceğini yada vuracağını hesaplayacak kapasiteye sahiplermi?

Ormanda yaşayan bir kabileyi bulup en üstün ırk olduklarına inandırırsanız ve göreviniz tüm uzayı feth etmek derseniz en fazla 200 yıl içinde bunu başarırlar.
Fakat kabilenin işi bitiğinde sizin'le uğraşacağından kuşkunuz olmasın. Çünkü üstündür karşısında diz çökmek zorundasınız ve palavranın etkisi geçene, geçirilene kadar kendinizi gizlemek zorunda kalırsınız...

Bügün dünyanın çoğunda yaşanan kaos ve anarşinin temelinde bu tür sakat felsefeler yatmakta çoğu bilim adamı, düşünür, devlet adamı kendini gizleyerek ortaya çıkmamakta bunun neticesinde gezegenimizde sorunlar giderek ağırlaşmakta; insanlar birbirlerini anlayamaz hale gelmektedirler.

ysit@dogukultur.com

Köşe Yazarları
Copyright © 2003 - 2008 Ardahan kuzeyanadolugazetesi.com
Tel: 0478 - 211 43 31 - 211 45 00
Adres: İnönü Cad. No:50 Ardahan