Tanıyan'da, tanımayan da ..
Gönderen Fakir - Ağustos 10 2008 - 07:30:57
GÖLE’LİLERİ TANIYANDA,
TANIMIYANDA KONUŞUYOR ..

Sizler neymişsiniz de bilememişiz be Göleliler
Nerdeyse Türkiye’nin siyasi gidişini belirleyeceğiz de bir çoğumuzun haberi yok.
Evet biz Göleliler olarak Türkiye Cumhuriyeti Misaki milli sınırları içinde ve dışında Sürekli gündemde olan bir topluluğuz. Gündemde kalışımızın yegane sebebi duyarlı oluşumuz ve dik duruşumuzdur. Her ne kadar dik duramayanlarda dik durmadan bahsetseler de bizler hep dikiz. Ve öylede olacağız.
Herkes Göle potansiyelinin farkında olmakla birlikte hep Göle toplumunu nasıl yanıma alırım yada nasıl bölüp parçalayabilirim in hesabını yaparken kendini bilmeyen birileri çıkıp Göleliler teröristtir diyor. Benim bildiğim terörist olanlar işçi ağalığı yaparak sarımsaklıda milyon dolarlık yazlık ta tatil yapanlardır.
Terörist işçi sınıfını kullanarak onların sırtından rantabilite sağlayarak vekil olandır.
Biz Göleliler olarak aydın demokrat ve vatanını seven bir topluluğuz. Gelenek ve göreneklerine bağlı misafirperver ancak haksızlıklara karşıda dik duran bir topluluğuz.
Bizim bu büyük potansiyelimizi ağzına alanlar önce ağızlarını yıkamalılar. Ancak o zaman beyin süzgecini kullanarak konuşabilirler.
Gölelileri terörist olarak kamu oyuna açıklayan kendini bilmezleri kınıyorum. Böyle bir söylemde bulunanlar eğer Göle toplumundan özür dilemeseler bilsinler ki Tüm Göleliler özür dilenene kadar kınamaya devam edeceklerdir.
Tüm bölge halkımıza saygılarımla
RAMAZAN TAN
ramazan_tan64@mynet.com