POSOFTA SEÇİM SONUÇLARI
Gönderen Fakir - Nisan 03 2009 - 19:12:26
Posof’tan Bakış/Ecevit Ulavur
POSOFTA SEÇİM SONUÇLARI

Ecevit Ulavur At izinin, it izne karıştığı bir yerel seçim yaşadı ilçemiz, kimin eli kimin cebinde belli değildi ama biz çözmesini de bildik ..
Posof a yakışmayan bir seçimdi ama yinede ilçemizin medeni iftiharı Zakir ÖZYILMAZ kendi parti teşkilatına inat 20 yıldır bir encümen çıkaramayan, hatta mitingde adayını bile tanıtmadan aciz, CHP den il encümeni oldu.
Hem de kendi kişisel gücüyle, Posoflu sosyalistlerin gücüyle ..
CHP liler utandılar mı acaba?!.
Belediye başkanlığı seçiminde Şükrü BOZYİĞİT 3. dönem de kazandı. Ancak bu dönemde dikkat çeken iki eğitimcinin yarışıydı, bir öğretmen düşününki bir mum gibi çevresini aydınlatırken ve ışık tutarken kendi erir ..
Yine bir öğretmen düşününki üçüncü kez belediye başkanlığını almasına rağmen, ilçe onu ileriye dönük politikalar üretmesini ve olgunlaşmasını beklerken, ilçemizde kalarak ilçenin erimesine, sebep olmuştur.
Tebrik ederim kendilerini. Gönül isterdi ki 3 yıl sonra Ankara'ya gitsin ama artık oda imkansız bir duruma geldi, gerçekse duyduğuma göre Milletvekili adayı olacakmış, peki bunu düşünen yerel seçime niçin girer, kafadan 500 oy gitti, kalanları da hitabe sanatıyla alırsa ki ta başımızdaki de hitabı güzel icraat yok, aynı şekilde olur boz yiğit başkanda.
Bu kirli düzen politikasını kendi çok iyi biliyor öyle ki üç beş tane ülkücü oyu almak için belki de kendi yol arkadaşlarına işkence eden birine miting alanından başsağlığı diliyor, BÖYÜK SOLCU HOCAM
POSOF'TA SAĞ OYLAR ALARAK, KAZINDI CHP, SOL OYLARLI YÜCEL HOCA FAKTÖRÜYLE ALARAK AKP KAYBET Tİ, VARMI BÖYLE BİR ŞEY YA
Gelelim diğer tarafa işi düştüğünde deli danalar gibi AKP'nin kapısını çalanlar, mollalar, çıkar zihniyetli faşist AKP'li geçinenler, hem kendi ilçe başkanını, hem de Yücel ÖZCAN'ı arkadan hançerlediler hatta ve hatta kendi belediye encümenleri arkadan vurdu, artık bu halk size nasıl güvenir, bence o tabelayı indirsinler ARKADAN VURANLAR PARTİSİ OLSUN ..
SAFFET KAYA'YA gelince onların deyimiyle, 'vermeden almak Allaha mahsusu tur, ne verdin ki POSOF a, ne bekliyorsun' diyor bu halk ..
Umarım sayın milletvekiline bu bir ders olmuştur. Kendilerinin il encümeni adayı gösterdiği kişi dahi, belediye başkan adayına oy vermedi, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?..
Son olarak o büyük NAZIM ustanın deyimiye
O, yalnız ağaran tanyerini görüyor
Ben, geceyi de
Sen, yalnız geceyi görüyorsun,
Ben ağaran tanyerini de
ecevitulavur@hotmail.com